نام کاربری :
رمز عبور :
  به خاطر بسپار
کلمه عبور را فراموش کرده ايد؟
ثبت نام کاربر جديد
AWT IMAGE

AWT IMAGE
جشنواره سال 1391: نفرات برتر کتب ترجمه شده

نفرات برتر کتب ترجمه شده

.

رتبه دوم ترجمه

  جراحی دهان

  

  ترجمه و تالیف : احمد متقی، ابوالفتح حسین زاده، الهام زمانی

  انتشارات معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان (اصفهان) – 1390

  

  

  رشته جراحی دهان و فک و صورت از لحاظ وسعت و تنوع مطالب، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و روند سریع رشد آن در زمینه تئوری و تکنیک‌های جراحی ایجاب می‌کند که دندانپزشکان خود را با پیشرفت‌های جدید وفق داده و همگام با زمان حرکت نمایند. کتاب حاضر رئوس عناوین آموزشی رشته جراحی را به زبان ساده و فشرده ، به صورت گام به گام و همراه با تصاویر آموزنده که حاصل ترجمه کتاب جراحی دهان، نوشته آقای Fragiskos در سال 2007 می‌باشد، برای دانشجویان رشته دندانپزشکی بیان می‌کند و دور از واقعیات و تجربیات مترجمین نمی‌باشد و به گونه‌ای است که دانشجویان را از جزوه‌نویسی بی نیاز ساخته و در عین حال، برای همکاران دندانپزشک نیز که به این رشته علاقه مند هستند می‌تواند مرجعی سودمند باشد. در ضمن به منظور درک بهتر ، مطالبی توسط مترجمان و مؤلفان در ادامه متن اصلی اضافه شده و یا در صورت مغایرت با متن اصلی کتاب به صورت زیرنویس توضیح داده شده است.


.

رتبه سوم ترجمه

  درمانهای رایج در ارتودنسی

  

  مترجمین : دکتر سهیل سالاری، دکتر یاسمن بزرگ نیا، رزیدنت های ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی مشهد

  زیر نظر : دکتر فرزین هروی

  انتشارات آستان قدس رضوی – 1390

  

  

  «درمانهای رایج در ارتودنسی» در نوع خود نخستین کتابی است که به مباحث در حال گسترش و پیشرفت علم ارتودنسی و ارتباط آنها با درمان مطلوب بیماران می‌پردازد و به گونه‌ای طراحی شده است که یک مرجع مدرن و روشن برای ارتودنتیست‌ها و دندانپزشکان عمومی باشد و دسترسی آنها به مفاهیم نوین ارتودنسی را فراهم آورد. نخبگان و پیشروهای هر مبحثی گرد هم آمده‌اند، تا اصول ارتودنسی نوین را در یک کتاب کامل ارائه نمایند. فصول این کتاب راهنمای بسیار خوبی برای خواننده در زمینه تشخیص و طرح ریزی درمان، درمان ناهنجاریهای عرضی، عمودی و قدامی-خلفی، درمان بیماران بزرگسال و پیچیده و کاربردهای زیست پزشکی در درمان ارتودنسی است.

  یک مبحث مهم که در این کتاب به آن پرداخته شده است، درمان بیماران بزرگسال است. از آنجایی که بیماران بزرگسال بیشتری جویای درمان ارتودنسی هستند، امروزه یک ارتودنتیست بایستی درک خوبی از بهترین راهکارهای درمانی این بیماران داشته باشد. بخش سوم این کتاب ، «درمان بیماران بزرگسال و موارد پیچیده» ، بر درمان بیماران بزرگسال و مشکلات و مسایل مرتبط با آن تمرکز دارد.


بایگانی مطالب:

مطالب کدام بخش سایت بیشتر مورد نیاز شماست؟
پرسش و پاسخ
جشنواره شهید هدایت
کلینیک تخصصی دندانپزشکی
مجله علمی
نمایشگاه کتاب
نمایشگاه مواد و تجهیزات دندانپزشکی
نیازمندیها
   
:. کل کاربران ثبت شده: 173
:. کاربران حاضر در وبگاه: 0
:. میهمانان در حال بازدید: 46
:. تمام بازدید‌ها: 12566525
:. بازدید 24 ساعت قبل: 1465

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به جامعه اسلامی دندانپزشکان می باشد.

صفحه اصلی | درباره ما | ارتباط با ما | نقشه سایت

Created in : 0.54 seconds with 49 queries by YEKTAWEB